İsviçreli saat yapımcısı Ulysse Nardin, ultra hafif, çizilmeye karşı dayanıklı ve aerodinamik olan Skeleton X Magma’yı tanıtıyor. Ultra hafif karbon fiber ve kırmızı, mermer epoksi reçinesi kombinasyonundan yapılan her kronometre benzersizdir. Skeleton X Magma’nın muhteşem teknik özellikleri tamamen ortaya çıkıyor. Her saat UN-371 hareketi ile güçlendirilmiş ve 3 Hz Silicium denge çarkı ve Silicium minuterie dişli çarkı ile donatılmıştır.

 

 

Kırmızı Romen rakamları saat üç ve dokuzdaki pozisyonları işaretler ve endeks ve eller gece aktivitesi için kırmızı Superluminova ile donatılmıştır.

Yeni kronenin dinamik tasarımına dört endeks tarafından oluşturulan “X” hakimdir ve her iki taraftaki Romen rakamları tarafından tutturulmuş bir dikdörtgen tarafından merkezlenir. Kırmızı ve siyahın kombinasyonu büyüleyici ve enerji vericidir. Siyah dikişli siyah deri kayış görünümü tamamlıyor.

Skeleton X Magma, kompakt bir 43 mm’lik aksiyon için yeniden boyutlandırıldı. Eril, açısal ve lav kırmızısı, elle sarma hareketi 4 günlük enerji rezervine sahiptir.

Yeni saat, markanın fiyatları düşürme stratejisini izliyor…