Okyanusun büyüleyici mavi ve yeşil tonlarından ilham alan güzel zümrüt kadranlarına sahip yeni saat, TAG Heuer Aquaracer ailesine katıldı. İsviçreli saatçi, yeşil işlevli iki Aquaracer modelini sportif işlevlerle donattı.

Kadınlar ve erkekler için şık saatler, dalış teknolojisine sahip oldukları için çok yönlülük gösteriyor. 43 mm Aquaracer güneş ışığı efekti ile göz alıcı bir ışık gösterimi yaratan güzel bir yeşil kadrana sahiptir. Kadrandan geçen yatay çizgilerin tasarımı, yelkenli teknelerin demirlendiği ahşap iskelelerin hatırlatılmasını sağlar.

 

 

Kadran üzerinde saat 3’te bir tarih penceresi vardır. Çerçeve üzerindeki sayılar saat 12’deki üçgen işaretçisi gibi siyah lake ile doldurulur. 32 mm model aynı güneş ışığı yeşil kadranına sahiptir. Yatay çizgiler yerine zarif elmas saat işaretleyicileri ile süslenmiştir.

Paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve paslanmaz çelik bileziklerde sunulmaktadır. 43 mm modeline Calibre 5 Automatic hareketi, 32 mm eşdeğeri kuvars hareketi ile desteklenir.

 

 

TAG Heuer Aquaracer saatleri, herhangi bir arazideki deneyimler ve sportif faaliyetler için yaratılmıştır. Özellikle su altı araştırmaları için çok uygundur. Her ikisi de Aquaracer koleksiyonundaki tüm modellerin altı standart dalış özelliği ile donatılmıştır..
300 metreye kadar su direnci.. Tek yönlü dönen bir çerçeve.. Vidalı bir kurma kolu.. Işıldayan eller ve işaretleyiciler.. Çift güvenlikli toka ve bir safir kristal mevcuttur.

 

 

TAG Heuer’in tarihi Aquaracer koleksiyonuna yapılan bu yeni eklemeler, markanın tarihi boyunca geliştirdiği suya dayanıklı saatlere modern bir bakış atıyor. Konforlu bileklikleri ve zamansız tasarımları ile kusursuz ve güvenilir saatler ideal seyahat arkadaşlarıdır.