İngiliz lüks motorlu yat üreticisi Sunseeker International, bu yılki Southampton Uluslararası Boat Show’da resmen tanıtılacak olan Predator 60 EVO ile ilgili heyecan verici yeni bir model hakkındaki ayrıntıları paylaştı. Sunseeker’in başlıca yeni ürün geliştirme planının ilk modeli olan yat, yenilikçi öne çıkan özelliklere ve sofistike bir iç tasarıma sahiptir.

Üst yapının en son tasarımında yepyeni bir pencere hattı ve sırlı panellerle güçlendirilmiş karbon fiber üst plakası yer alıyor. İmzalı cam tasarımına sahip olan gövde, ayrıca parlatılmış paslanmaz çelik işlem görmüştür. Müşteriler yatlarını kişiselleştirebilir ve özel boyalar seçebilir. Akıllıca tasarlanmış kokpit kapı mekanizması, geleneksel olarak açılmasını sağlar. Ancak aynı zamanda kendini dış ve iç yaşam alanlarını sorunsuz bir şekilde birleştirerek yatın tabanına indirir.

 

 

Predator 60 EVO, tamamen yeni iç tasarım, mobilya, doku ve malzemelere sahiptir. Güzel oranlı ve ergonomik tasarımlı dümen konsolu yakında tüm yeni modellerde görülecektir. En yeni Simrad dokunmatik ekran, tüm önemli sistemlerin entegre kontrolünü sağlayan basitleştirilmiş ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile müşteri deneyimini geliştirir.

 

 

Alt güvertede üç kabinde altı yatak bulunur. Sofistike mobilyaları ve ana güvertenin kusursuz tasarımını taklit eder. Ensuite ile yerleştirilmiş tam kirişli ana salon, dokulara, kumaşlara ve ışığa odaklanan çağdaş bir tarzda tamamlanmıştır. Buna ek olarak, tamamen atanmış tek yataklı mürettebat kabini, standart olarak ihale garajı ile birlikte Williams 325 Jet RIB’nin hidrolik banyo platformu üzerinden taşınmasını ve fırlatılmasını sağlar.

 

 

Yat, tüm yeni Volvo Penta D13-1000 motorları dahil olmak üzere, 34 knot’a kadar hız yapabilen miller dahil olmak üzere çeşitli motor ve tahrik sistemlerine sahip olup, açık denizde örnek denizcilik ve çevikliğe uygun etkileyici bir görüntü sergiler.