Saint-Tropez, lüks arayanlar için mükemmel bir yerdir. Geleneksel olarak büyüleyici Fransız Rivierası’nın sahil şeridinde doğal güzellik hala nüfuz ediyor. Saint Tropez hakkında ön bilgiyle, kulaktan dolma sözlerle ya da gazete köşelerinde tatil gezginleri yazılarıyla tecrübe etmek neredeyse imkansızdır..
Bu yüzden, pek çok ünlü, yaz mevsiminde kıyılarına akın ediyor. Hala emin değilseniz, bu makale lüks kaçışınız için Saint-Tropez’e seyahat etmenizin en iyi nedenlerinden bazılarını açıklayacaktır.

 

 

Lüks Villalar ve Konaklama:

Lüks bir tatil için Saint-Tropez ile ilgili en iyi yönlerden biri, sizE bol bol tatil yeri ve otel seçeneği sunarak, göz kamaştırıcı villalar ve sahil şeridini çevreleyen konaklama yerlerinin bolluğudur.. Ancak, en iyi lüks kaçış için, Le Collectionist tarafından sunulanlar gibi lüks bir villa seçmeyi düşünmelisiniz. Le Collectionist’in villaları tüm aile için mükemmeldir. Ve birçoğu plajların yakınında, hatta deniz manzaralıdır. Villalar, tesislerdeki kalabalıklardan uzakta dinlendirici bir tatil geçirmeniz için gereken huzuru ve sunulan konaklama birimlerinde kendi özel havuzunuzun veya özel terasınızın tadını çıkarma fırsatı sunar.

Şaşırtıcı bir kıyı şeridi:

Siz ve ufkunuz arasında hiçbir şey olmadan, bozulmamış bir sahil şeridinden daha lüks ne olabilir? Pampelonne, hem plajların hem de en popüler plajlar etrafında inşa edilmiş sofistike kulüplerin ve barların tadını çıkarabileceğiniz bölgenin en ünlü plajlarından biridir. Bu, elinizde bir kadeh şarap ile romantik manzaraların keyfini çıkarabileceğiniz, plajların şık bir şekilde keyfini çıkarmanıza olanak tanıyor. Ancak, daha maceracıysanız, daha önce filmlerde görmüş olabileceğiniz jet ski ve wakeboarding gibi yaşam boyu bir defada bir kez geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

 

Film Yıldızı Geçmişi:

Bununla birlikte, Saint Tropez’de lüks tatillere hitap eden özel bir atmosfer var. Şehrin sunduğu şeylerden zevk alan Coco Chanel ve Brigitte Bardot gibi, Altın Çağ ünlülerinin ve kıyılarında bir araya gelen film yıldızlarının varlığını neredeyse hissedebilirsiniz. Bu büyüleyici geçmiş, şehre bölgenin çevresinde birçok lüks tesis inşa edilmesine neden olan hoşgörü için bir ün kazandı; o kadar ki, Saint-Tropez’i ziyaret etmeyi neredeyse hayal edebiliyorsunuz. Şimdi, şehir Beyoncé, Elton John ve Fransız Rivierası’nın tadını çıkaran Leonardo DiCaprio ile ünlüler tarafından daha az görülmemektedir.

 

 

Heyecan verici A-List Partiler ve Mekanlar:

A-list ünlüler A-list partilere sahip olmalı ve Saint-Tropez, en son gelecek olan ünlülerin tadını çıkardığı sezon açılış partilerinin çoğuyla onlarla birlikte. Les Caves Du Roy gibi barlarda ve kulüplerde yıldızlarla parti yapın ve yat limanının deniz kenarındaki masraflarını da hissedebileceğiniz, yat limanı boyunca birçok ayrıcalıklı mekan var.

Saint Tropez, Fransız Rivierası’ndaki güzel tatil beldeleri arasında her zaman lüks bir tatil yeri olmuştur.. Ve bu durum, duracak gibi görülmüyor. Sofistike barlar, birinci sınıf konaklama ve güzel manzaralar, bir veya iki hafta boyunca hoşgörü için mükemmeldir.