Bir Ritz-Carlton Rezervi olan Dorado Plajı resmen yeniden açılıyor. Tesisin zengin mirasının yanı sıra Porto Riko’nun kurtarılması ve yeniden canlanmasında heyecan verici bir bölüm oluşturuyor.
Titiz bir restorasyonun ardından, Dorado Plajı her zamankinden daha muhteşem bir şekilde ortaya çıkıyor. Olanaklar, ünlü tatil köyünün tüm konuklar için dönüştürücü ve kişisel yolculuklar yaratmaya devam etmesine izin veriyor.

Marriott International’ın bir parçası olan Dorado Beach, Ritz-Carlton Reserve, Porto Riko ekonomisini canlandırma ve yerel sanat topluluğunu güçlendirerek ve sürdürmeyi amaçlıyor. Ülkenin kültürünü koruma konusundaki çalışmalarını desteklemek için müzik sanatçısı ve hayırsever Lin-Manuel Miranda ile ortaklık kurdu.

Tesisin açılış sezonu boyunca, Dorado Beach, Porto Riko’nun sanat, müzik, tiyatro, görsel sanatlar, dans, edebiyat ve gençlik sanatları da dahil olmak üzere bir çok sanatsal hizmetler sunulacak. Sanatsal topluluklarının tüm yönlerini destekleyen Miranda’nın Flamboyan Sanat Fonu’na oda başına 10 $ bağışta bulunacak.

 

 

Porto Riko turizm endüstrisinin kritik bileşenleri ve adanın ekonomik toparlanması için çok önemlidir.

Dorado Beach, dünyanın en inanılmaz köşelerinde yürekten bakım ve dönüştürücü deneyimler sunan yerel olarak ilham alan mülkler koleksiyonuyla öne çıkan Reserve markasının benzersiz niteliklerini örnekliyor.
Ritz Global Marka Lideri Lisa Holladay Carlton Rezerv.

Bu yeniden açılma ile dünyanın en seçici gezginleri bir kez daha kendilerini yerel kültüre sokabilir. İnsan bağlantısının birbirinden ayrı eşsiz deneyimlerinin tadını çıkarabilir. Ve Porto Riko’nun yeniden canlandırılmasını desteklerken bu nadir yeri yeniden keşfedebilirler.

Dorado Plajı’nda yer alacak konuklar, tesisin 114 sahil odasının ve süitinin her birinin detaylı bir tasarımla yeniden hayal edildiğini ve doğal güzelliği kapılarının hemen ötesine yükselten bir renk paleti ile yenileneceğini bulacaklar.

 

 

Bu özel, nadir araziyi oluşturan geniş ve yemyeşil manzara, 300.000’den fazla yeni bitki türünün eklenmesini memnuniyetle karşıladı ve gerçekten tropikal bir duyusal deneyim yaşadı.

Misafirleri değerli Rezervimize tekrar ağırlamak büyük bir coşku ve sevinçle. Bayanlar ve Baylarimizin Dorado Plajı’nın dönüşümüne yatırım yaptıkları özveri, sıkı çalışma ve özen gerçekten dikkat çekicidir. Ve hem geri dönen hem de yeni konuklarla paylaşmayı dört gözle bekliyoruz .”
Ritz Dorado Plajı Genel Müdürü George Sotelo -Carlton Reserve.

Encanto Beach Club Bar & Grill, Akdeniz mutfağından otantik yemeklerin ön plana çıkarıldığı kıyı mutfağından yemekler sunan yenilenmiş bir akşam yemeği menüsü sunacak. Tesisin sahil kenarındaki şık restoranı Positivo Sandbar, rahat ve okyanus kenarında yemek yemek için doğrudan kumun üzerinde bulunan bir Omakase & Ceviche barını piyasaya sürecek.

Ödüllü Spa Botánico, konukların huzur ve konfor içinde gevşemeleri için tamamen yeniden canlandırıldı. İmzası ve yerel esintili spa uygulamalarının ve tesis bünyesinde yapılan benzersiz el işi ürünlerin yanı sıra Spa Botánico, yeni tedavilerin yanı sıra spa mutfağı konseptini de tanıtacak.

Dorado Plajı’nın beş yatak odalı eşsiz villası ve tarihi figür Clara Livingston’un eski evi Su Casa, tarihi önemini ve kişiliğini korurken alanı tamamen modernleştirecek bir tadilat tamamladıktan konuklarını ağırlayacak.