Ritz-Carlton Oteli, Paradise Valley’deki beklenen yaz 2020 açılışını duyurmaktan heyecan duyuyor. Tatil beldesi Paradise Valley, Arizona’da, canlı Scottsdale’in kalbinde, 20 dönümden fazla alana yayılacak ve 215 konuk evine sahip olacak.

Tesisin sade ve zarif tasarımı, bulunduğu yerin doğal güzelliğinin parlamasını sağlayan rahat ve konforlu alanlar yaratıyor. Otelin geri kalanının üzerinde, ikonik Camelback Dağı’na bakan muhteşem büyük lobi, konukları tesis içinde dünya standartlarında bir spaya yayılan bir su özelliği ile karşılayacak. Tesisin 215 konuk odasında, çeşitli büyüklükteki süitler, müstakil casitas ve bungalovların yanı sıra The Ritz-Carlton, Paradise Valley’i özel bir vaha arayanlar için ideal bir yer haline getirecek olan geniş süitler ve bungalovlar bulunmaktadır.

 

 

Konaklama sessiz, yemyeşil avlu bahçeleri ve bir köy anlamını uyandıran gölgeli yürüyüş yolları ile bağlanacak. Derin çıkıntılara sahip büyük pencereler, tesisin kesintisiz ve açık manzaralarıyla birlikte tesisin iç/dış mekan yaşam koşullarını teşvik edecektir.

Yaklaşık 400 metreye yayılan ana havuz, Kuzey Amerika’daki en uzun tatil havuzlarından biri olacak.
Özel bir yemek konsepti, tesisteki beklenen ot bahçesinden ve günlük menülere malzemeler ekleyerek 400 ağaçlık narenciye bahçesinden mevsimlik ürünler alacaktır.

 

 

Tesis hem iç hem de dış mekan tedavi odalarıyla 16.000 metrekarelik bir spa sunacak. Spa konukları, jakuzi, Vichy duşu, yağmur yürüyüşü ve kabinler ile birlikte çeşitli jet tedavilerden oluşan özel bir havuza özel erişim hakkına sahiptir.
Tesiste ayrıca 2500 metrekarelik modern bir sağlık ve fitness merkezi.. Amfitiyatro ve gizli bahçe gibi çeşitli iç ve dış mekan toplantı ve etkinlik alanları.. İkonik Camelback ve Mumya’nın muhteşem manzarasına sahip büyük bir çim yer alacak.

 

 

Ritz-Carlton Paradise Valley, Palmeraie’nin 2 milyar dolarlık 122 dönümlük usta planlı topluluğunun merkezi bir parçasıdır. Tesis, 1.700 ila 4.800 metre kare büyüklüğünde 81 adet, tek katlı Ritz-Carlton Residences Villaları bulunduruyor. Ayrıca, 5.500 ila 12.000 metre kare büyüklüğünde 39 adet tek aileli Ritz-Carlton Residences evleri ile çevrilidir.

 

 

Rezidans sahipleri küçük bir olimpiyat havuzu ile birlikte görkemli bir ortak salon alanını kapsayacak kendi kulüp evlerine sahip olacaklarından, “tesis içinde tatil” deneyimini yaşayacaklar. Spor tesisleri.. Özel, güzel peyzajlı araziler.. Özel konut müdürü.. Otel olanakları öncelikli erişim ve tesis içi yemek yeme.. Oda temizliği ve mühendislik hizmetleri gibi çeşitli alakart servislere ev sahipliği yapacaktır…