PUMA, ilk koleksiyonlarını bir araya getirmek için Brezilyalı model ve oyuncu Adriana Lima ile birlikte çalıştı. PUMA x Adriana Lima koleksiyonu, sokak giyiminden ve bokstan esinlenilen klasik performans parçalarını ve sadece spor salonu için harika olan ancak kolayca sokağa çevirebilen ayakkabılardan oluşuyor.

Adriana Lima, boksun zihni ve vücudu için terapötik olduğunu itiraf etti. 18 yıldan fazla bir süredir yapıyor ve onun en iyi antrenmanı olduğunu düşünüyor. Model, on yıldan uzun bir süredir New York’taki Yüksek Performans Merkezinde, 1980’lerin eski profesyonel boksörlerinden ünlü antrenör Michael Olajide Jr ile çalıştı.

 

 

En sevdiği spordan ilham alan PUMA x Adriana Lima koleksiyonu yalnızca sizi en iyi şekilde performans sergilemenizi sağlayacak aynı zamanda bunu yaparken de harika görünmesini sağlayan parçaları içeriyor. Adriana, her şeyin mükemmel ve standartlarına uygun olduğundan emin olmak için PUMA’nın tasarım ekibiyle çok çalışıyor.

Kendi koleksiyonuma sahip olmak bir hayalin gerçekleşmiş olmasıydı. PUMA ile olan ortaklığım son derece işbirliğine dayalıydı. Sadece kampanyalarının birkaçının yüzü olmakla kalmayıp, şimdi de kendime ait olanı başlatıyorum. Bu spor benim tutkum olduğu için retro bokstan ilham aldım. Ve bu koleksiyonu hayata geçirmek için en sevdiğim renklerden dördünü seçtim.. Gri, kırmızı, siyah ve beyaz. Her şeyin mükemmel olduğundan emin olmak için her dikişin, her detayın, her malzemenin PUMA’nın tasarım ekipleriyle yorulmadan çalışıyorum. Umarım herkes, karşılaştığımız şeyleri sever.
-Adriana Lima-

 

 

PUMA x Adriana Lima koleksiyonu, Adriana tarafından yeniden keşfedilen bazı insanların favorilerini içerir. LQD CELL Shatter XT AL antrenörü cesur geometrik bir tasarıma sahiptir. Ve nefes alabilirlik için tasarlanmıştır ve parçalanmış bir cam efektine sahip bir LQD CELL stabil yastıklamalı orta taban içerir. Bu yeniden keşfedilen LQD HÜCRE Paramparça bootie biri mühendislik ağ örgüsü ile diğeri deri ve süet karışımı ile iki farklı üst seçenek ile geliyor.

 

 

“AL Always Ready” sütyeni, antreman için harika bir destek sunar ve nefes alabilirlik için ağ havalandırma özelliğine sahiptir. Adriana’nın en sevdiği parça, derin kapüşonlu, kırpılmış ve AL etiketli büyük boy bir parçadır. AL, tight yüksek belli külotlu çoraplar, ihtiyaç duyduğunuz yerde hedeflenen sıkıştırma ile tasarlanırken, kaplanmış kumaşta nefes alabilirlik için bir kafes panel bulunur.

Ürün yelpazesinde ayrıca diz boyu çoraplar, lazer kesim detaylı antreman eldivenleri, parlak ciltler, ipek dokuma etiket ve performans bere gibi aksesuarlar da bulunuyor…