İsviçreli saat markası OMEGA, hem erkekler hem de kadınlar için bir sonraki heyecan verici güneş gözlüklerini tanıttı. İtalya’daki Marcolin Eyewear ile ortaklaşa oluşturulan lüks gözlük serisi, OMEGA tasarım evreninden etkileniyor.

 

 

OMEGA’nın yeni lüks gözlük koleksiyonu, markanın saygın mirası ve lüks saat serisinden ilham alıyor. İster çerçevelerde kullanılan malzemeler, ister kronlardan ve çerçevelerden ilham alan tanımlanabilir özellikler olsun, OMEGA meraklıları, giydikleri güneş gözlüğü ve saatler arasındaki uyumu tespit edecektir.

 

 

“OMEGA her zaman mükemmellik ve moda ile eş anlamlıdır. Bu yeni gözlük serisi, bu ruhu modern yaratıcılık ve stil ile devam ettiriyor. Tasarımlar ikonik saatlerimizin tüm tanıdık işaretlerine sahip ve onları mağazada başlatmaktan gurur duyuyorum.”
-Raynald Aeschlimann- OMEGA Başkanı ve CEO

 

 

Koleksiyon, göz jantlarının özelleştirilmiş frezelemesi ve tapınak uçlarında Seamaster dalga paterni ile tanımlanan güneş gözlüğü ve stil ve konfor için enjekte edilmiş burun koruyuculu pilot tarzı tonları içerir. Tapınakların içinde çok katmanlı asetat ve ince kristal tabaka içeren, özelleştirilmiş metal çekirdeği gösteren bir model var.

Markanın gözlük yelpazesinin artan başarısıyla OMEGA, dağıtımını birçok bağımsız perakendeciye, kendi kurumsal butiklerine ve çevrimiçi mağazasına da genişletti.