Oceanco, 90 metrelik motorlu yatını DreamBoat’ı teslim ederek, mükemmel yatını yaratma konusundaki en önemli dönüm noktasını belirledi.
Yenilikçi yat, Espen Øino International ve Terence Disdale Design ile birlikte inşa edildi.

DreamBoat, klasik zarif ve çekici dış hatlarla karakterize edilir. Ve tam bir karbon gölgelikli direk yuvası ve direk içerir. Hacmin 2950GT’si 23 kişiye kadar lüks konaklama imkanı ve azami 33 mürettebat için iyi düşünülmüş bir mürettebatın dairesinde hizmet vermektedir. Büyük pencereleri iç mekanı gün ışığıyla dolduruyor. İçeriden dışarıya muhteşem manzaralar sunuyor.

 

 

Dış mekanlarda, ana kıç güvertesinin derinliklerinde 6m uzunluğunda X 3.1m genişliğinde X 1.44m genişliğinde büyük bir yüzme havuzu bulunur. Muazzam bir kısmen kapalı güneşlenme terası da vardır.
Yat sakinlerinin en fazla zaman geçirecekleri bir alan olan açık hava sinema ile oturma/eğlence için bol seçenekli bir alan yer alır. Ayrıca güvertesinde özel bir jakuzi, özel yapım bir hidro masaj masajlı küvetin bulunduğu kıçta bir SPA ve özel yapım bir dalış tahtası da dahil olmak üzere çok çeşitli su oyuncakları bulunmaktadır.

 

 

Büyük salonlar, çok sayıda yemek alanı, özel salon ayarları, çok çeşitli oyuncaklar, ihaleler ve ses/video cihazları her yaştan etkileyicidir.

DreamBoat, verimlilik için tasarlanmıştır. İçme suyu için bir ısı geri kazanım sistemine sahiptir. ECO-IHM (tehlikeli madde envanteri) notasyonu da var.
Bu, geminin yasal olarak uygun olmasının ötesinde çevresel açıdan sağlam bir temelde çalıştırılmasına yönelik genel bir taahhüt olduğunu göstermektedir.