Tüm elektrikli araçlar, sedanlar, süper arabalar ve ara sıra kullanılan SUV’a odaklanıyordu. Bununla birlikte, Tesla Cybertruck’un ilk çıkışından sonra, sıfır emisyonlu işgücü talebinde bir artış olduğu görülüyor.
Elon Musk’un en son projesi açıkça fütüristik olsa da, estetik, herkesin becerisi değil. Dolayısıyla, rakipler artık kitlelere hitap edecek alternatifler sunmak için tam teçhizata sahipler. Neuron, Los Angeles, California merkezli bir şirkettir.

 

 

Neuron’un tasarımla nasıl dengelenmediğini görüyoruz. Görünüşe göre üstün bir sıçrama ile modern tasarımın farklı bir karışımı gibi görünüyor. Bununla birlikte, buradaki şovun yıldızı bu aracın modüler doğasıdır.

 

 

Şirket, T.ONE’ı, alıcının ihtiyaç duyduğu her şeye hizmet edecek uyarlanabilir bir platform olarak pazarlamaktadır. İstediğinize bağlı olarak, istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Şimdiye kadar, Neuron resmi web sayfasında bazı örnekler veriyor. Şirketin kabini üç veya dört yolcuya (operatör dahil) ayarlayabildiğini görüyoruz. Bu arada, bazı kargo alanlarını feda etmek istenildiğinde, T.ONE altı kişiyi kadar barındıracak şekilde değiştirilebilir.

 

 

Aynı derecede kayda değer, minibüs, kamyon veya kaz boynu römorkları için bir taşıyıcı gibi mevcut yapılandırmalardır. Şirket henüz elektrik güç aktarma, kilometre ve performans konusunda daha fazla açıklama yapmadı.