Çoğu şirket, kitap benzeri araçlar yapmak için katlanır ekran teknolojisini kullanıyor. Motorola’nın başka planları var.
En sevilen telefonlardan birinin yeniden dirilişinde kilit bileşen olarak kullanmak. Moto Razr 2019 henüz resmi olarak tanıtılmamıştı, ancak WIPO’da sunulan patentlere dayanarak yapılan bu gösterimler ne bekleneceği konusunda iyi bir fikir veriyor.

Tüm iç yüzeyi, çoğu modern akıllı telefon kadar kabaca ekran alanı sağlayacak şekilde katlanır bir ekrana ayırırken, orijinali bu kadar başarılı yapan flip-phone form faktörünü koruyor. Görüntülerde dış ekranın altına yerleştirilmiş büyük bir kamera da var. Ancak teknik özellikler ve depolama gibi ayrıntıların onaylanmasını beklemek zorunda kalacak.

 

Moto Razr fotoğrafları

 

Motorola’nın, Temmuz 2004 Razr V3’ün aynı endüstriyel tasarımını, çok modern bir dokunuşa rağmen sürdürmesi bekleniyor. Motorola Razr’ın 2019’un yeniden doğuşu olduğuna inanılan ve henüz duyurulmamış Motorola markalı bir akıllı telefonun şemaları, geçtiğimiz yılın sonunda bir patent başvurusunda bulundu.
Bu resimler o zamandan beri bir dizi çarpıcı yüksek çözünürlüklü render ve parlak yeni konsept videoya dönüştürüldü. Her ikisine de bağlı olarak, yeni Razr, orijinal el cihazında görülen ikonik kapaklı telefon tasarımının yanı sıra, bildirimler için kasanın dışındaki ikincil ekranı koruyacak.

Yeni Motorola Razr’ı açın, ne kadar değiştiğini görebileceksiniz. Patent şemasına ve tedarik zincirinden söylentilere göre, yeni Razr, telefonun uzunluğunu çalıştıran katlanabilir bir OLED ekrana sahip olacak.

 

Moto Razr fotoğrafları

 

Akıllı telefonu her kullandığınızda katlanabilen ekrandan görünümden gizlenecek. Yeniden başlatılan akıllı telefon açıkken, geniş ekran boyuna sahip geniş bir ekrana sahip olması beklenir.. Böylece en son gişe rekorları kıran bu siyah çubukların hiçbirini görmeden izleyebilirsiniz.

Daha önce iPhone XS Max ve Pixel 3 XL gibi, Motorola, kulaklık için ekranın üstündeki bir çentik ve muhtemelen bir selfie-kamera kullanacak.

Motorola’nın en son patentinde yer alan şemalara dayanarak, arkaya monte edilmiş tek bir kamera ve hemen altında parmak izi tarayıcı bulunacak. Motorola kısa süre önce, yeni Moto G7 serisindeki her modeli, ekranın boyutunu artırmak için arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısına taşıdı.