Master & Dynamic, MW65 kablosuz kulaklıklar ailesine yeni bir renk eki ekliyor.. Siyah Deri ile Siyah Metal..!!
Hafif anodize alüminyum ve ince deriler dahil olmak üzere birinci sınıf malzemelerden üretilen MW65 kablosuz kulaklıklar, markanın henüz teknik olarak en sofistike olanlarıdır.

Mayıs ayında piyasaya sürülen Master & Dynamic’in ilk premium kulaklıkları iki ikonik renkte, gümüş metalli kahverengi deri ve gunmetal ile siyah deri olarak tanıtıldı. Siyah deri içeren yeni “Black Metal” kulaklıkların minimalist ancak zarif tasarımını tamamlıyor.

 

 

Master & Dynamic MW65 kulaklıklar, sınıfının en iyisi ileri besleme ve geri besleme aktif gürültü önleme teknolojisi ile donatılmıştır. “Hybrid” ANC olarak bilinen bu sistem, en saf bozulmamış ses kalitesini sağlamak için istenmeyen dış çevre gürültüsü ve kullanıcı tarafından duyulan ortam gürültüsü kombinasyonunu analiz eden ve iptal eden iki ışın oluşturan gürültü azaltıcı mikrofon dizisi içerir.

Özel 40mm Berilyum sürücüleri ile birlikte, bu sistem, iyi kaydedilmiş müziğin ayrıntılarını yakalayan Master & Dynamic’in imzasını zengin, sıcak bir ses sağlar. MW65 Aktif kablosuz kulaklıklarda ayrıca Voice Assistant etkindir. Ve Google Asistan’ın yerleşik özelliklerine sahiptir. Bu ses aracı günlük seyahat veya seyahatleriniz için mükemmel bir arkadaştırıcıdır.

 

 

Bluetooth 4.2 bağlantısına sahip MW65 kulaklıkları, 65ft/20m aralığında eşleştirilen kesintisiz hizmet sunar. Kulaklıklar tam olarak şarj olduğunda, 24 saate kadar dinleme süresi ve 15 dakikada 12 saatlik hızlı şarj etme özelliklerine sahiptir.

Kulaklıklar Kanvas Çanta, Uçuş Adaptörü, USB-C Şarj Kablosu ve 3.5mm ses kablosu ile birlikte satılıyor…