Mandarin Oriental Hotel Group, İsviçre’nin Luzern Gölü’nde Mandarin Oriental Sarayı’nı açacak. Tesis şu anda kapsamlı bir tadilattan geçmektedir ve 2020’nin sonunda yeniden açılacaktır. İkonik Hotel Palace Luzern, ilk olarak 1906’da açılmıştır. Kentin kalbinde, Luzern Gölü kıyısında yer almaktadır.

 

 

Milyon dolarlık yenileme, tüm konuk odalarının ve süitlerin dinlenmesini, ortak alanların yeniden tasarlanmasını, restoranların ve barların yanı sıra dış mekanların peyzajını da kapsayacak. Yenileme tamamlandıktan sonra, Mandarin Oriental Palace, Luzern, göl ve dağların mükemmel manzaralarını sunan 146 oda ve süite sahiptir. Otel, çeşitli sosyal ve toplantı olanakları ile bir spa ve fitness salonu ile birlikte bir restorana ve bara ev sahipliği yapacak.

 

 

Cenevre’deki diğer İsviçre otellerimiz de dahil olmak üzere, Avrupa’da büyüyen portföyümüzü tamamlayacak olan İsviçre’de yeni bir otel açmayı dört gözle bekliyoruz. Luzern Gölü uzun zamandan beri lüks gezginler için popüler bir destinasyon olmuştur ve şimdi Mandarin Oriental’in markasının ünlü olduğu örnek servisi ile İsviçre’nin en seçkin mülklerinden birine ev sahipliği yapacaktır.
-James Riley, Mandarin Oriental Hotel Group Grup İcra Kurulu Başkanı-

Luzern Gölü, ilk olarak 14. yüzyılda yapılan ve en eski ahşap köprülerden biri olan İsviçre’nin en ünlü yerlerinden biri olan Chapel Köprüsü’ne ev sahipliği yapmaktadır.