Yeni Zelanda’nın güney adası’ndaki el değmemiş Ahuriri Vadisi’nde bulunan Lindis lüks Lodge, çevreye uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Çatı çizgisi, vadiye ait olma hissi yaratarak arazinin doğal dalgalanmalarını takip eder. Kasım 2018’de girişe geçen bu kır evi, ana binada bulunan beş ayrı süit içeriyordu. Bu yıl Lindis, görüş alanından ayrı cam bölmeleri hazırlamıştır.

 

 

Koruma parkları, dağlar ve kayın ormanı ile çevrili olan Lindis Pods, 2428 hektarlık Ben Avon bölgesinde yer almaktadır. Mimar Noel Martin tarafından tasarlanan, çevreyi iyi ve gerçekten ön plana çıkaran, gizlilik ve kaçışta en üst seviyeye ulaşan ayna cam duvarlara sahiptir. Lüks bir şekilde ısıtılan ve tamamen özel olan lüks bölmeler, konukların güzel ortamı deneyimlemelerini sağlar. Birinci sınıf lüksü sağlamak için tüm modern olanaklarla donatılmıştır. Suite, kral yatak, özel açık küvet, açık oturma alanı ve en iyi çarşaf ve banyo malzemeleri..

 

 

Bölmeler sürdürülebilir tasarım düşünülerek yaratılmıştır. Yerinde bir yedek jeneratör, verimli LPG kazanları, jeotermal ısı pompaları, yağmur suyu toplama sistemleri ve son teknoloji yalıtım malzemeleri ile donatılmıştır.

Her birinde iki kişiye kadar yemek imkanı sağlayan üç havuzlu Lindis, diğer tüm misafirlere, yalnızca tüm misafirhaneyi devralarak ya da baklalardan sadece bir tanesi özel bir kaçış yeri olarak, muhteşem vadisinin tadını çıkarmaları için oda ekledi.

 

 

Bunu, olta balıkçılığı ve yürüyüş, binicilik veya e-bisiklete kadar geniş bir yelpazedeki aktivitelerle birleştirdi. Dünya standartlarında mutfak ve nefes kesici ortam içerisinde, Yeni Zelanda’da öne çıkan lüks bir seyahat deneyimidir..

Ahuriri Vadisi içinde lüks lodge, 6000 dönümlük alana yayılan Ben Avon bölgesinde yer almaktadır.