Automobili Lamborghini ticari şefi Federico Foschini’nin katıldığı açılış etkinliğinde.. 1.000 mkare showroom ve satış sonrası merkezinde 250’den fazla misafir ve VIP’yi ağırladı.

İsviçre, Lamborghini için yalnızca dünya genelinde ilk on içerisinde yer aldığı satış rakamlarında değil, aynı zamanda ülkedeki araba uzmanlarının sayısında da önemli bir pazar. Yerel ortağımızın bu yeni bayiliğin açılması konusundaki çabaları, sadece Lamborghini Urus’un çektiği daha geniş bir izleyici kitlesi arasında değil.. Aynı zamanda yeni Huracán EVO’ya hayran olmaya gelen süper spor otomobil müşterilerimizden de markamızın artan çekiciliğini ortaya koyuyor.
-Federico Foschini-

Huracán EVO, evrimin en tanımıdır. Segment parametrelerini yeniden tanımlayan bir adım öndedir. Her ortamda en duyarlı, duyusal ve çevik sürüş deneyimini sunarken sürüşü oldukça kolaydır.

 

Lamborghini İsviçre mağazası

 

Lamborghini Zürich, Hirsch AG tarafından işletilmektedir. Ve bu yılın başlarında St. Gallen’in açılmasının ardından grup için ikinci Lamborghini bayisidir.

Zürih’in kuzeyindeki Kloten’de bulunan tesis, Lamborghini markasının yeni kurumsal tasarımını içeriyor. Ismarlama kişiselleştirme için yaşam tarzından esinlenen özel bir Ad Personam stüdyosuna ve markanın en yeni süper otomobillerini sergilemek için cömert bir alana sahip. Yeni Lamborghini Zürich showroomunda lüks bir resepsiyon alanı.. Bir Lamborghini ticari butiği.. VIP salonu.. Ofisler ve müşteriler için olağanüstü bir deneyim sunmak için tasarlanan araç atölyesi yer almaktadır.

2018 yılında müşterilere teslim edilen 160 araçla İsviçre pazarı, bir önceki yıla göre % 48 oranında önemli bir büyüme kaydetti. 2019, Süper SUV Urus için tam bir satış yılı görürken.. Yeni Huracán EVO’nun ilk teslimatları ve devam eden Aventador satışlarının yanı sıra yaz aylarında başlayacak.

 

Lamborghini blog haberleri

 

Yeni Lamborghini Huracán EVO, geliştirilmiş aerodinamik için yeni bir tasarımla güçlendirilmiş sürüş keyfi için teknolojiler sunmaktadır. Araç dinamiği kontrolünde tahmin mantığına sahip ilk Lamborghini’dir.

Dört tekerlekten çekiş ile birleştirilmiş tam entegre Lamborghini araç dinamiği kontrol sistemi.. Yeniden tanımlanmış yanıt verme parametreleri.. Çeviklik ve sürüş kolaylığının yeniden tanımlanması için dört tekerlekten direksiyona kadar.. EVO, 640 hp ve 600 Nm tork ile Huracán performante’nin motoruna ve gelişmiş bağlantı özelliklerine sahip yeni bir bilgi-eğlence sistemine sahiptir.

 

Lamborghini mağazaları

 

Lamborghini Urus, dünyanın ilk Süper Spor Hizmet Aracıdır. Tasarımı, performansı, sürüş dinamikleri ve sürüş duygusu saf Lamborghini DNA’sını göstermektedir. Çeşitli ortamlarda günlük sürüş için uygundur. Maksimum performans için 650 hp ve 850 Nm tork ile 4.0 litre V8 çift turbo motoru ile, Urus 3.6 saniyede 0’dan 100 km/s’ye çıkmakta ve 305 km/s’de en yüksek hıza ulaşmaktadır.

Aktif tork vektörü ve mükemmel kullanım için dört tekerlekten direksiyon ile 4WD sistemi.. Karbon seramik frenler.. Adaptif havalı süspansiyon.. Maksimum emniyet ve konfor için aktif rulo stabilizasyonu ile donatılmıştır. Altı farklı sürüş modu + EGO modu mevcuttur.

 

Lamborghini

 

Lamborghini Aventador SVJ, Lamborghini V12 süper spor otomobillerinin zirvesidir. Roadster versiyonunda ikonik V12 Lamborghini amiral gemisinin yeni nesli 900 ünite ile sınırlı. Nürburgring-Nordschleife’deki üretim araçlarının rekor sahibi Aventador SVJ, aerodinamik performansa odaklanan yeni bir tasarıma sahiptir.

Doğal emişli V12 motoru, teknik üstünlük için 770 hp, dört tekerlekten çekiş ve dört tekerlekten çekiş sunuyor. Hafif malzemeler, yarış çözümleri ve ALA 2.0, 2.9 saniyede 0 ila 100km/s hıza ve 350 km/s’nin üzerinde bir hıza sahip en iyi kullanım performansı sunar.