Master & Dynamic, Ulusal Basketbol Birliği Amerikan profesyonel basketbol oyuncusu Kevin Durant ile işbirliğini duyurdu. Kevin Durant x Studio MW65 aktif gürültü önleyici kablosuz kulaklıkların gümüş metal/soğuk gri’deki Kevin Durant ve Studio 35’in, Thirty Five Ventures ve Kevin Durant ile yeni ortaklık anlaşması ile Master & Dynamic ilk ses ortaklığı oldu.

 

Uzay yolculuğundan ilham alan MW65 aktif gürültü önleyici kablosuz kulaklıklığın Studio 35 sürümü, Master & Dynamic’in modern teknoloji ve zamansız işçilik konusundaki tutkusunu temsil ediyor.

Master & Dynamic, 2014’te piyasaya sunulduğundan bu yana ses kalitesini ve tasarımnlarını yükseltiyor. Rekabete kendilerinin de katılmaları gereken bir şirket olduklarını hissediyorlar.

 

 

Müzik, hayatımın o kadar büyük bir parçası ki, ürünleri günümün önemli bir parçası haline geldi ve ekiplerimiz arasında inanılmaz bir işbirliğini dört gözle bekliyorum.
Kevin Durant

MW65 aktif gürültü önleyici kablosuz kulaklıklar, Master & Dynamic’in henüz teknik olarak en sofistike kulaklıkları olarak kabul ediliyor.
Çift modlu aktif gürültü önleyici, özel 40 mm berilyum sürücüleri ve esnek kuzu derisi ve anodize alüminyum dahil ince malzemelerden ustalıkla üretilmiştir.
Bu hafif kulak üstü kulaklıkları olağanüstü bir akustik deneyim sunar.