Çok ince olmasına rağmen (ekran seviyesinde 8.4mm), BELLPERRE UNIQUE, telefonunuzu kazara düşmeler ve çarpmalara karşı koruyacak etkileyici darbe direnci sunar. Çerçeve, şok emici iç kısım ile mükemmel şekilde harmanlanmış ve kusursuz yüzeyini gerçekleştirmek için elle tamamen ayna parlatılmış cerrahi çelik ile takviye edilmiştir.

Üstelik üretici, çelik, siyah ve altın çerçevenin asla en nemli iklimlerde bile paslanmayacağını garanti ediyor. Çerçeve asla parlaklığını kaybetmeyecek ve standart alüminyum, bakır ve pirinç çerçevelerden çok daha dayanıklı olacaktır.

 

 

BELLPERRE konfigüratörü, müşterilerin 100+ deri seçeneğinden (herhangi bir renkte kertenkele, köpekbalığı ve timsah gibi) deri seçeneklerinden birini seçerek kendi benzersiz akıllı telefonu tasarlamalarına olanak tanıyor. Çerçeve parçaları parlak çelik, fırçalanmış çelik, siyah çelik, roz altın ve sarı altın kaplama olarak mevcuttur. BELLPERRE Benzersiz akıllı telefonunuz, deri iç mekan ile el yapımı parlak ve lüks ahşap kutuda yer alacaktır. Ayrıca mesajınızı telefonda ultra ince bir gravür yapmayı seçebilirsiniz.