Bugünlerde elektrikli bisikletler için mantıklı yaklaşabilmek zor, çünkü çok pahalılar. Hatta alt-par olanlar bile yüksek rakamlara mâl oluyor. Yeni Juiced Bikes CrossCurrent S2 e-bisikleti benzer şekilde fiyatlandırılıyor. Ancak diğer elektrikli bisikletler gibi değil. En yüksek 33mph hızını göz önüne alındığında, ortalık karışmadığı anlamına gelir.

 

 

Diğer e-bisikletler zayıf yönlerini gereksiz ilavelerle giydirmeye çalışırken, Juiced Bikes bu özellikleri kendisi minimize etti.Bu özelliği göze çarpıyor.
Kaliforniya merkezli bisiklet şirketi, yüksek güçlü bisiklet teklifleriyle tanındı.. Hiç de şaşırtıcı değil..

 

 

Orijinal CrossCurrent S2, 52V’da, varsayılan 48V’den biraz daha iyi bir performans sunuyor. Bir elektriğin motor hızı çoğunlukla voltaja bağlıdır ve bu durumda 52V, diğer kurulumlara göre yaklaşık %7 daha fazla hız sağlar. Hayal gücünün herhangi bir gerilimi ile büyük kazançlar olmaz, elbette. Ancak Juiced Bikes’in çıtayı yükseltmeye kararlı olduğu gerçek. Ancak odaklanmak istenilen tek şey bu değil.

 

 

Daha büyük bir batarya ve özel pedal yardımcı teknolojiler gibi benzersiz performans özellikleri sağlamaya odaklanıldığı sürece, bisikletlerin erişilebilir ve uygun fiyatlı olması aynı derecede önemlidir.