Üst düzey Milanlı kadınların hazır giyim markası La Double J, yeni mağazası için Paris’i seçti. 6 Eylül-20 Ekim tarihleri ​​arasında Bristol Hotel’in ana salonunda, otelin Eden Being butiğine ev sahipliği yapan 18 m2’lik önü açık bir mağazada sergilenecek.
Bristol dahil lüks oteller zincirini işleten Alman grubu Oetker Hotel Management’in bağlı ortaklığı olan Oetker Collection’nın sahibi olduğu otellerde de sergilenmeye başlanacak.

 

 

La Double J’in parlak Akdeniz renkleri ve neşeli baskılarının meraklıları, Paris’te, markanın hazır giyim ve yaşam tarzı ürünlerinden 40’ını seçebilecek. La Double J 2015 yılında piyasaya sürüldü. Ve şu anda dünya çapında yaklaşık 100 moda perakendecisinde ve mağazada, bunların arasında Matchesfashion, Le Bon Marché Rive Gauche, Nordstrom ve The Webster’de mevcut.

Sık sık pop-up mağaza modelini benimsemiş, Milano’daki Biffi, Londra’daki Liberty, Paris’teki Galeries Lafayette ve Berlin’deki KaDeWe’de bunu yapmıştır. Ayrıca mobilya markası Kartell, Çin sofra üreticisi Ancap ve Venedikli cam ustası Salviati gibi İtalya’nın önde gelen yaşam isimleriyle de işbirliği yaptı.
Benzer işbirlikler devam edecek gibi görünüyor…