Haziran ayına kadar Milano’daki geçici bir mağaza, Gucci Dekor koleksiyonundan Alessandro Michele tarafından tasarlanan mobilya, mobilya ve dekorasyon eşyalarından yeni sürümler ve kurulmuş eserler sergileyecek. Gucci Uygulaması ayrıca Gucci Dekorunu iki özel fonksiyonla kutluyor.

 

Gucci Dekor haberleri

 

Artırılmış gerçeklik teknolojisi, müşterilerin koleksiyondaki parçaların kendi evlerinde nasıl görüneceklerini görmelerini sağlar ve bir başkasında kullanıcılar, Gucci Décor öğelerinin ekranda sanal heykeller haline geldiği Milan çevresindeki noktaları keşfedebilir. Gucci ayrıca Simona Flamigni tarafından tarihi bir Roma binasında fotoğraflandıran yeni bir kampanya yayınladı.

 

Gucci Dekor fotoğrafları

 

Hayvan heykelleri ve süslü iç mekanların arasında, Porselen biblo tepsileri ve ev motifleri ile süslenmiş kutular.. Çekici kenarlıklı battaniyeler ve 50’li yılların Hollywood’undan esinlenilen kabuk şeklindeki koltuklar gibi tuhaf parçaları görebilirsiniz. Kadife yastıklar, el yapımı bir çamaşır sepeti ve vazolar ve şemsiye standları, Gucci’nin hazır giyim koleksiyonlarında görülen desen ve baskılarla dekore edilmiştir.

 

Gucci Dekor blog yazıları

 

GG jakarlı koltukların tasarımı, arılar, yıldızlar ve kalplerle dolu GG desenli jakar döşemeleri ile geliştirilmiştir. Koltuk, silueti vurgulayan pirinç tırnak başlarıyla vurgulanan örgülü ve düğümlü saçaklarla süslenmiştir. Çarpıcı zengin renkte kaplan jakarlı döşemeye sarılı ve siyah saçak ve boyalı kayın ağacından yapılmıştır.