Sakladığınız içeceğe veya sıvıya bağlı olarak, uygun bir fark yaratabilirsiniz.
Amaç, içeceğin tadını, aromasını ve genel kalitesini korumaktır.
Bu nedenle, uygun depolama çok önemlidir. Böylece içindeki her şey daha uzun süre taze kalır.

Daha önce, birayı istediğimiz gibi soğuk ve köpüklü tutacak serin ve basınçlı bir yetiştiricinin tasarımı yapılmıştı. Şimdi üretici, repertuarını yeni bir şeyle genişletiyor gibi görünüyor. GrowlerWerks UKeg, bira dağıtıcı kuzeninden ilham alıyor ve bununla ilgili her şeyi geliştiriyor.

 

 

Kehribar demini depolayan modele benzemesine rağmen, Ukeg Nitro başka bir şey için tasarlanmıştır. Soğuk demlenmiş kahve bu günlerde popülaritesini artırıyor. Bu yüzden GrowlerWerks tasarımını geliştirecek bir yol buluyor kendine..

Yeni tasarım, kahvenizi ideal servis sıcaklığında iyi bir şekilde tutmak için, vakum yalıtımlı paslanmaz çelik bir gövdeye sahiptir. Siyah krom kaplamalı bir paketin içinde en fazla 12 bardak harmanlayabilir. Diğer bileşenler eşit derecede göz alıcıdır ve parlak bir krom kaplamaya sahiptir.

 

 

Adından da anlaşılacağı gibi, GrowlerWerks UKeg Nitro, içeriği basınçlandırmak için 16 gramlık nitro gaz kartuşlarını kullanır. Bu yenilikçi kurulum, soğuk demleme haznenizi daha iki haftaya kadar daha taze ve taze tutar.

Çift filtreleme sistemi, istediğiniz zaman tıkanmasız bir fincan kahvenin tadını çıkarmanızı sağlar. Ayrıca, her şeyin sekmesini tutmak için görüş tüpünün hemen altında oturan bir nitro-infüzyon basınçölçeriniz de var.
Kahve severlerin uzun süre kullanacakları harika bir alet…