Montreal’in kalbindeki yeni lüks otel, Four Seasons Hotel Montreal, 8 Mayıs 2019’da resmen açılacak. 169 konuk odası, 19 süit ve 18 Four Seasons Özel Konutu, beş yıldızlı olanaklar ve ilk Kanada restoranı olacak.
Montreal merkezli mimar ve tasarımcı Philip Hazan işbirliğiyle Paris merkezli Gilles & Boissier tarafından tasarlanan iç mekanlara sahip Four Seasons Hotel Montreal’in lobisi konukları ve ziyaretçileri beyaz mermer.. Altın asansörler.. Pembe ve gri kadife duvarlarla büyüledi.

 

Four Seasons Hotel haberleri

 

Üçüncü kattaki lobi, popüler Montrealer’in uluslararası ziyaretçilerle karıştırabileceği açık konseptli bir dizi alan olan Social Square’e ev sahipliği yapmaktadır. Lüks müşteriler yeni açılan Holt Renfrew Ogilvy’ye doğrudan iç mekan erişiminden faydalanacaklar.

Sosyal Meydan, yeni MARCUS Restaurant – Terrace ve ünlü Şef Marcus Samuelsson’ın brasserie konsepti olan MARCUS Bar – Lounge’ı içermektedir. Mekan Atelier Zébulon Perron tarafından tasarlanan göz alıcı iç mekanlara ve panoramik manzaraları ortaya çıkaran tüm mevsimsel geniş ısıtmalı terasa sahiptir. Her gün kahvaltı.. Öğle ve akşam yemeği için açık olan restoranın konukları.. Sürdürülebilir deniz ürünleri.. Çiğ bir bar.. Yerel sebzeler ve tahıllarla muamele edilecektir.

 

Four Seasons Hotel montreal fotoğraf

 

Four Seasons Hotel Montreal, konuklarını ailelere ve evcil hayvanlara özel programlar ve lüks vale hizmetiyle birlikte dünyaca ünlü Four Seasons servisleriyle şımartacak. Ünlü antrenör Harley Pasternak, skylit kapalı yüzme havuzu, sauna ve lüks spa (tamamen özel VIP odalar dahil) tarafından 24 saat açık bir fitness merkezi bulunmaktadır.

 

Four Seasons Hotel blog haberleri

 

Otelin çarpıcı 450 kişilik Palais des Possibles balo salonu, Montreal manzaralı geniş bir terasa sahiptir. Akıllı tasarımı şehvetli, görkemli malzemelerle harmanlayan misafir odalarında drama ve sınıf vardır, tavandan tabana pencereler, şezlonglar ve dikkat çekici ayaklı küvetler bulunur (bazı odalarda).