Chao Phraya Nehri’ndeki Four Seasons Hotel Bangkok’un tamamen yeni kent merkezi, 1 Şubat 2020’den itibaren rezervasyonları kabul ediyor. Mimar Jean-Michel Gathy tarafından tasarlandı. İç ve dış mekan alanları, Charoenkrung Yolu boyunca 3,6 hektar (9 dönüm) boyunca basamaklı binalar, avlular, teraslar ve su özellikleri ile bir araya getirilmiştir.

 

 

Yüksek tavanlar ve cam duvarlar nefes alma alanı sağlarken, havuzlar ve akan su Chao Phraya Nehri’nin sürekli hareketini yansıtıyor. İç mekanlar, Tayland’ın doğal güzelliğinden ve kentin cazibesinden etkileniyor. Jean-Michel Gathy tarafından toplanan ciddi bir sanat koleksiyonuyla dekore edilirken, özel bir Sanat Alanı çağdaş Tayland sanatçılarını sergileyecektir.

 

 

Chao Phraya Nehri’ndeki Four Seasons Hotel Bangkok’ta bahçe teraslı süitler ve sıra dışı, iki katlı Cumhurbaşkanlığı Süiti dahil 299 konuk odası.. Zihin, beden ve ruh odaklı bir kentsel spa.. Nehre bakan iki sonsuzluk havuzu.. Tam denetimli ücretsiz çocuk kulübü dahil aileler için düşünceli olanaklar.. Özel bir tekne iskelesi.. Sahildeki balo salonu ve terasla vurgulanan geniş etkinlik alanları.. Ve dünya standartlarında mutfak teklifleri yer alıyor.

 

 

Four Seasons Hotel Bangkok, dünyanın bir araya geldiği yer olan BKK Social Club’a ev sahipliği yapacak. Gezginler ve yerliler, mutfaklar ve kokteyller, geçmiş, şimdi ve gelecek. Otelin merkezi avlusunda, kaliteli puroların tadını çıkarmak için ayrılanlar da dahil olmak üzere, dış mekan teraslarıyla çevrili dramatik bir tropikal alanda yer almaktadır.

 

 

Otel, Michelin yıldızlı Şef Qui Xiaogui liderliğindeki mutfağının yer aldığı üst düzey bir kanton restoranı olan Yu Ting Yuan gibi yeni yemek konseptleri.. Yönetici Şef Andrea Accordi tarafından yönetilen Riva del Fiume.. Canlı bir ortamda tropik Fransız mutfağı için Brasserie Palmier.. Otelin imza atıştırma ikindi çayının yanı sıra günlük yemek ve içecekler için Lounge.. Ve tatlı ikramlar, klasik Fransız ekmeği ve hazır içecekler için mahalle tarzı bir pastane olan Café Madeleine.

 

 

Hepsi bir all-star ekibi tarafından yönetilen otel, restoran ve salonları, resort tarzı spa ve etkinlik alanlarını her ziyareti kişiselleştirmek için adanmış 600’den fazla personelden oluşan bir ekibi dikkatlice kombinasyonları birleştirmektedir.