Son zamanlarda yaklaşık 70.000 $ ‘lık elmas kaplı iPhone 11 Pro’yu yenileştiren Rus lüks akıllı telefonlar ve aksesuarlar markası Caviar, 18 ayar altın ilk ve dünyanın tek AirPods Pro’yu tasarladı.
Caviar AirPods Pro Gold Edition, dünyadaki tek modeldir, kasanın gövdesi ve kulaklıkları 750 parça tek parça altından yapılmıştır.

 

 

Modifiye AirPods Pro, dünyada 18 ayar altından yapılmış tek kulaklık olduğundan, aynı zamanda normalden oldukça ağırdır. Havyar’a göre, daha ağır olan ağırlık, bu lüks kulak tıkaçlarının size vereceği ekstra benzersiz bir his yaratıyor.

 

 

Daha da sıklıkla, varlıklı insanların, lüks aksesuarlarla durumlarının altını çizmeye çalıştıklarını fark ediyoruz.
Sınırlılık, değerli malzemeler, takı öğeleri özel bir popülerlik kazanıyor.

Altın tasarımlar kavramı şimşek gibi doğdu. Çünkü teknisyenlerin büyük bir topluluktan bir elma logosuyla öne çıkması için birinin gerçekten denemeye ihtiyacı vardı. Airpods Pro’nun altın baskısının sahibini bulacağından ve yalnızca kaliteli sesiyle değil, aynı zamanda olağanüstü, sınırlı lüksle de karşılaşacağından kimse emin değildi.

 

 

Bir aydan daha önce piyasaya sürülen kulaklıklar, tamamen yeni, hafif bir kulak içi tasarımında aktif gürültü önleme ve üstün etkileyici ses özelliği bulunur. Her modelde, insanların nasıl müzik dinlediklerini, telefon görüşmeleri yaptıklarını, TV şovlarının ve filmlerin tadını çıkardıklarını, oyun oynadıklarını ve Siri ile etkileşime girdiklerini yeniden geliştirmek için ileri teknolojiyi kullanıyorlar.

 

 

Müşterilerin bugünün AirPod’ları ile sevdiği sihirli kurulum deneyimi AirPods Pro’yu kapsıyor. Bir IOS veya iPadOS cihazının yanında şarj kılıfını açarak ve basit bir dokunuşla AirPods Pro, iPhone, iPad, Mac, Apple Watch, Apple TV ve iPod touch dahil olmak üzere bir kullanıcının iCloud hesabında oturum açan tüm cihazlarla hemen eşleştirilir…