Dünyanın en pahalı çikolata markası olan Chocolat Général Guisan, hiçbir koruyucu madde veya yapay lezzet arttırıcı içermeyen en iyi malzemelerden en iyi lüks çikolataları sunmaktadır.
Chocolat Général Guisan çikolatalı pralinlerin her biri, İsviçre’deki en iyi çikolata üreticileri tarafından, ticaret standartlarının üzerindeki sürdürülebilir tarlalardan elde edilen kakao gibi sadece birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Çikolatalar kremle doldurulur ve gerçek altından yapılmış ince desenler ile dekore edilir.

 

 

Müşterilerinin erişim alanını genişletecek yeni kanallar peşinde olan Chocolat Général Guisan, nerede olurlarsa olsunlar mobil cihazlardaki ürün ve hizmetlerine gerçek zamanlı olarak erişebilecekleri lüks deneyimlerini müşterileriyle doğrudan buluşturuyor.
Chocolat Général Guisan, müşterilerle daha iyi etkileşim, doğru bilgiler, daha iyi envanter yönetimi, yeni müşteri segmentlerine erişim, daha yüksek verimlilik, daha iyi kaynak dağıtımı, etkili tahmin ve verimli iş kararları gibi sonsuz fırsatlar sunacaktır.

Chocolat Général Guisan, müşteri deneyimini dönüştürmeye kararlı görünüyor.
Bir müşteri bekleme listesindeki en üst sıraya ulaştıktan sonra, deneyimin her yönünü Chocolat Guisan’ın personelinden biri ile, özel dolum taleplerinden, şirketin özel kuryelerinin gerçek teslimatının karmaşık ayrıntılarına kadar özelleştirebilir.
Aynı zamanda değerli kreasyonların müşterilerine taze ve mükemmel durumda ulaşmasını sağlar.
Chocolat Général Guisan, Türkiye’de sadece Antalya, Bodrum ve Dalaman’a gönderiyorlar.