Caviar, lüks tasarımlar yapan bir Rus markası. Lükste ciddi anlamda iyiler.

Dünya gündemi neredeyse önceden takip ediyorlar diyebilirim. Ve.. Iphone 11 Pro için, lüks bir tasarıma imza attılar.

Ne zaman tasarladımız da, çıkarttınız diye sorası geliyor insanın. Nasıl bir tasarım yapmışlar bakalım…

Rus lüks markası Caviar, 18 ayar altın çalışmalarına, iPhone 11 Pro’nun yeni tasarımını ve gök cisimlerinin parçalarıyla birlikte tourbillon saatlerini içeren yeni “Solarius Koleksiyonu” nu ekledi. Bu koleksiyonun amiral gemisi, yarım kilo 18 ayar altın ve 137 pırlanta kullanılarak oluşturulan tek seferlik Caviar iPhone 11 Pro Discovery Solarius.

 

 

Caviar, iPhone 11 Pro Keşif Solarius rafine bir tourbillon ile karmaşık bir saat mekanizması sunuyor. Tourbillon’un sonsuz dönüşleri güneş’in tükenmez yaşam enerjisini temsil eder. Saatin 12 konumunda, güneş taşı olarak da adlandırılan değerli bir sarı pırlanta ile kaplanmıştır. Tüm gövde inanılmaz sayıda parlayan pırlantalarla kaplı.

Uzaktaki alanın gizemleri hayal gücünü heyecanlandırıyor. İnsanlık, güneş sisteminin kolonileşmesine doğru sürekli ilerliyor..

 

 

Uzay yürüyüşleri ortak davranış haline geldi. Ve Mars yakında ilk sömürgeleştirilmiş gezegenimiz olacak. Kahramanca uzay araştırmasına katılmak, gezegenler arası seyahatin romantizmini kucaklamak ve engin evrenin bulmacalarını çözmek isteyen herkes için, olağanüstü “Discovery Solarius” koleksiyonu ortaya çıktı. Şimdi, herkes Güneş Sistemi’nin inanılmaz bir servetinin sahibi olma olasılığına sahip…

 

 

Takımyıldızı temalı iPhone 11 Pro koleksiyonunda ve göksel cisimlerin yerleşik parçalarını içeren tourbillon saatlerinde ayrıca Mars (karartılmış titanyum ve kırmızı taştan yapılmış 19 adet).. Ay (karbon ve krem ​​taş kullanılarak hazırlanmış 19 adet kopya).. Tsarev Meteorite (99 model altın ve mavi taşlarla süslenmiştir).

 

 

Saatlerin özlü görünümü, akıllı telefonların eksantrik tasarımı ile tamamlanıyor. Mars ve Ay’ın parçaları, bu gezegenlerde oluşan ve Dünya’ya düşen meteorların geri kalanlarından çıkarıldı. Yabancı cisimlerin tüm parçaları, Rusya Bilimler Akademisi Mineraloji Müzesi Uzman Gemolojik ve Mineralojik Danışmaları tarafından onaylanmıştır.