BÖLÜM V – MESSIKA


 

Bu yılki Cannes Film Festivali’nde resmî sponsor Chopard’dan sonra en çok konuşulan marka kuşkusuz Messika oldu. Fransız mücevher markası oldukça modern ve genç bir tarza sahip. Gigi ile parlayan şöhretini kırmızı halıda tercih ettiği yüzlerde daha da bir parlattı. Markanın birbirinden şık ve etki yaratan parçalarını takan kusursuz güzelleri de alkışlamak lazım. Şimdi Messika‘nın kırmızı halı güzellerine yakından bakmaya ne dersiniz?

 

Georgia Fowler:
Cannes’da filmler kadar güzellik yarışları da çok konuşulur. Tam da bu sözün hakkını verenlerden oldu Fowler. Zuhair Murad imzalı transparan siyah kostümüyle mitolojik kadınlara benzeyen Fowler, bu şıklığı Messika ile tamamlıyor. Fowler’in taktığı kolye çeşitli ebatlardan oluşan kare kesim baget elmaslarla oldukça modern bir görünüme sahip.

 

 


 

Tina Kunakey:
Yakın bir zamanda anne olan ünlü melez model en şık kadınlar arasındaki yerini aldı. Siyah renkli Armani omuz dekolteli kostümüyle nefes kesen model açık bıraktığı dalgalı saçlarıyla özgün tarzını koruyor. Saçlarını daha da hareketlendirecek Messika halka küpeleriyle muhteşem görünüyor Tina.

 

 

 


 

Aja King:
Amerikalı genç oyuncu Zac Posen imzalı yavru ağzı renk kostümüyle oldukça şık görünüyor. Teniyle müthiş bir uyum sağladığı kostümünü Messika imzalı küpe yüzük ve bileklikle tamamlayan oyuncu, yeteneği kadar tarzıyla da alkışı hakkediyor.

 

 

 


 

Dilan Deniz:
Gigi Hadid‘den sonra Messika’yı güzelliğiyle şahlandıran ikinci model. Türkiyeli model markanın davetlisi olarak Cannes’da yerini aldı. Kostümü için yerli bir markayı tercih eden Dilan çok konuşulan müthiş bir tarzla boy gösterdi. Hakan Yıldırım imzalı gök mavisi tüllü elbisesiyle nihayet beklediğimiz tarzı buldu. Çok parçalı Messika bir setle karşımıza çıkıyor Dilan. Bol pırlanta işlemeli gerdanlık, el üstüne kadar dökülen beyaz altın ve pırlanta işlemeli bileklik başrol oyuncularıydı. Onu tamamlayan yüzükler ve küpeyle tam kadro bir güzellik olarak bizden yıldızlı on puan alıyor.

 

 

 

 


 

Toni Garrn:
Güney Afrikalı model Messika’lı tarzıyla ışıl ışıl. Ulyana Sergeenko Couture imzalı beyaz derin yırtmaçlı elbisesiyle boy gösterdi. Güzel model arkadan bağladığı at kuyruğu saçıyla mitolojik karakterleri andırıyor. Kusursuz görüntüsünü Messika imzalı kolyelerle tamamlayan model markanın enleri arasına girdi.

 

 

 


 

Marta Lozano:
Genç modacı kırmızı halının gelinlik akımına katılıyor. Cannes film festivalinin son gününde basının karşısına çıkan genç yüz ışıl ışıl. İspanyol gelinlik markası Yolancris ‘e ait gelinliği tercih eden Lozano, Messika ‘nın damla kesim pırlantalı kolyesi ve yüzükleriyle harika görünüyor. Benzer kolyeyi takan Dilan mı yoksa Lozano mu favoriniz?

 

 

 


 

Lana el Sahely:
Ortadoğulu genç girişimci ve blogger Sahely kırmızı halıyla bir olmayı tercih ediyor. Kırmızı kostümü Maison Valentino’ya ait. High Jewelry koleksiyonuyla Messika güzel girişimcinin şıklığına yardımcı oluyor.

 

 

 


 

Lorena Rae:
Alman model pembe kostümüyle tarzını ortaya koyuyor. Rami Kadi imzalı mini elbisesiyle ve arkadan uzanan pembe kuyruğuyla “kuyruklu moda” akımına uyuyor. Mücevher tercihleriyle bizden tam not alan model Messika küpeleriyle sizce de harika görünmüyor mu?

 

 

 


 

İsis Valverde:
Messika’nın meleklerinden İsis de kırmızı halının beyaz kostümlü güzelleri arasında yerini aldı. Güzel oyuncu Azzaro ‘nun derin göğüs dekolteli şık kostümünü tercih ediyor. Kırmızı ruju bana göre başrol oyuncusu olsa da kulağını kaplayan Messika imzalı earcuff vamp bir hava katmış.

 

 

 


 

Karen Wazen:
Dijital dünyada yaptığı işlerle tanınıp ünlenen Wazen Cannes ‘a Messika’nın davetlisi olarak katılıyor. Rami Kadi ‘nin mini pul işlemeli elbisesiyle boy gösteren Wazen uzun yeşil kuyruklu kaftanıyla farkını ortaya koydu. Şıklığını Messika’nın pırlantalı kolyesi ve küpeleriyle tamamlıyor.

 

 

 


 

Sara Sampaio:
Latin Model Sampaio ‘nun mücevheri en güzel taşıyan kadınlardan biri olduğu artık tescillendi bana göre. İşbirliği yaptığı De Grisogono ‘ya nasıl şans getirdiğini bilmeyen kalmadı. Şimdi de Messika’ya şans getiren melekler arasında. Cannes ‘ın son gününde tüy efektli Armani omuz dekolteli kıyafetiyle dikkatleri üzerine çeken Model, Messika zarif küpeleriyle kuğu gibi.

 

 

 

**

İletişim:
avesta.asiva (instagram)
Jaquetdrozfanpage (instagram)