BÖLÜM III – CARTIER


 

Cannes’ın aranan önemli markalarından biri de kuşkusuz Cartier’di. Gerek seçilen takılar, gerek onları taşıyan yüzleriyle marka çok konuşulmayı başardı. Eski ve ikonik parçalarının ağırlıkta tercih edildiği Cartier fark yaratmayı başardı. Gelin ve Cannes’ın ihtişamlı Cartier’ine yakından bakalım!

 

Golshifthe Farahani:
Vakur şıklığıyla kırmızı halının kutsanacak isimlerinden biri de İran asıllı oyuncu Farahani’ydi. Givenchy imzalı göğüs dekolteli hafif transparan siyah kostümü ve asil duruşuyla benim en beğendiğim isimlerden biri oldu. Bu güzelliği tamamlayan en büyük detay kuşkusuz Cartier imzalı kolye. Geometrik formu ve kullanılan taşlarıyla Cartier büyük bir beğeni topladı. Lapis, opal, zümrüt, baget ve parlak kesim pırlanta işlemeli kolye markanın high jewelry koleksiyonunun en genç ve yeni parçalarından biri.

 

 

 


 

Nadine Labaki:
Yönetmen ve aynı zamanda oyuncu olan Labaki kuşkusuz festivalin en önemli davetlilerinden biriydi. Dior kostümüyle görünen Labaki mücevher olarak Cartier’in ikonik koleksiyonu Panther’e ait bileklik ve küpeleri tercih etti. Şık ve oldukça vamp bir görüntüye kavuştuğu kesin.

 

 

 


 

Monica Belluci:
Uzun yıllardır Cartier’in yüzü olarak gördüğümüz oyuncu yine farkını ortaya koymayı başardı. Cartier’in Maria Felix için tasarladığı timsah zümrüt pırlanta işlemeli kolye festivalin en havalı takılarından biri oldu.
Hatırlarsınız; Venedik Film festivaline yine Maria Felix’in birbirine geçmiş iki timsahtan oluşan kolyesiyle katılarak uzun süre adından bahsettirmişti. Bizi bu festivalde nasıl bir Monica bekliyor diye fikir yürütürken yine karşımıza cesur bir tarzla çıktı. Dior lacivert kostümü, açık bıraktığı dolgun saçlarıyla adeta bir tanrıça gibi görünüyor. Kolyesiyle asaletini sergileyen Monica benim en büyük favorilerimden biri oldu. Sizce de yıllandıkça daha da güzelleşmiyor mu?

 

 

 

**

İletişim:
avesta.asiva (instagram)
Jaquetdrozfanpage (instagram)