BÖLÜM II – BVLGARI


 

Haber dizimizi yazdığımız şu sıralarda Cannes tüm ihtişamıyla devam ediyor. Festivalin resmî sponsoru kadar oldukça iddialı koleksiyonlarıyla Bvlgari konuşulmaya devam ediyor. İtalya’nın dünyaca ünlü markası Bvlgari, bana göre kimlerle işbirliği yapılması gerektiğini çok iyi bilen ve etki yaratmayı her fırsatta başaran bir marka. Koleksiyonlarıyla ve onları taşıyacak ünlü yüzleriyle benim en favori markalarımdan biri oldu. Ve şimdi kırmızı halıdaki koleksiyonlarıyla Bvlgari‘yi mercek altına alalım.

Selena Gomez:
Oynadığı filmin festivaldeki gösterimi için Cannes ‘a iştirak eden ünlü şarkıcı, Louis Vuitton kostümü ile farkını ortaya koyuyor. Bulgari full pırlanta işlemeli kolyesiyle başarılı bir tarz çizen Selena, moda avcılarından ve bizden tam not aldı. Bulgari High Jewelry Cinemagia isimli kolye genç şarkıcıya ayrı bir etki kattı. Sizce de öyle değil mi?

 

 


 

Bella Hadid:
Festivalin gece tertiplenen kokteyline katılırken deklanşörlerin hedefi olan Bella kusursuz fiziğiyle ışıl ışıl. Tek renkten oluşan Dior imzalı etek, üst ve çantasıyla muhteşem görünüyor. Bulgari‘nin Serpenti full pırlanta işlemeli kol saatiyle nefesleri kesti. Festivalin diğer günlerinde birbirinden hoş Bella Hadid ve seçimlerini görmeye devam ediyoruz. Sonraki günlerde Bella Hadid kostümleri ve Bulgari mücevherleriyle deklanşörlerin karşısındaki yerini alıyor.
İlk olarak Dior tercihli pudra pembesi bir tül kostümle karşımızda. Onu tamamlayan Serpenti full pırlantalı bilekliği en az kostümü kadar ön plana çıkıyor. Asıl bombayı bir sonraki gün parlatıyor Bella. Derin sırt dekoltesi kırmızı renk Roberto Cavalli kostümüyle muhteşem bir tarz yakalayan ünlü model çok konuşulmayı başarıyor. Yine Bulgari‘nin yakut detaylı küpe, yüzük ve bilekliğini takarak uyumdaki kusursuzluğa imzasını atıyor.

 

 

 

 

 


 

Carla Bruni:
Bir dönemin sansasyonel kadını Carla, festivalin şıklık yarışına girmeyi hak kazanmış isimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Celine’in lacivert ve sade kostümüyle arzı endam eden Bruni, bir dönem marka elçiliğini yaptığı Bvlgari takılarıyla şıklığını tamamlıyor.

 

 


 

Camila Morrone:
Bvlgari güzellerinden Morrone tüm ihtişamıyla kırmızı halıda. Omuz dekolteli Miu Miu kostümüyle boynunu süsleyen Bvlgari kolyesini ön plana çıkarmayı başardı. High Jewelry koleksiyonunun en ağır parçalarından biri olan bu kolye müthiş bir işçiliğe sahip.

 

 


 

Maya Henry:
Rol aldığı Le Belle Époque filminin gösteriminin olduğu gün oldukça hoş bir tarzla kırmızı halıda boy gösterdi. Celia Kritharioti imzalı ön kısmı pembe arka kısmı siyahtan oluşan omuz dekolteli elbisesi oldukça zarif. Bulgari’nin High Jewelry koleksiyonuna ait siyah mine ve pırlanta detaylı kolyesiyle oldukça cool görünüyor.

 

 

**

İletişim:
avesta.asiva (instagram)
Jaquetdrozfanpage (instagram)