BÖLÜM IV – DE GRİSOGONO


 

Cannes ve diğer prestijli festivallerin aranan markalarından biri olan De Grisogono, iddialı ve ışıl ışıl. Son birkaç yıldır sansasyonel olaylarla anılan marka sıkıntılı dönemleri geride bıraktı. Markanın art direktörlüğünü ve yönetim kurulu başkanlığını yapan Fawaz Gruosi’nin istifasının ardından nasıl bir De Grisogono ile karşılacağımızı merak ediyorduk. Yeni CEO Celine Assimon ‘un markaya şans getirdiğini bu festivalde görmüş olduk. Şimdi De Grisogono‘yu yakın markajımıza alalım!

 

Barbara Meier:
Oyuncu ve aynı zamanda model olan Barabara nefes kesen enfes bir tarzla karşımızda. Kızıl saçlı oyuncu ten ve saçını ön plana çıkaracak bir kostümle festivale katılıyor. Oyuncunun tercihi Ziad Nakat kostüm ve De Grisogono imzalı küpelerden yana.

 

 

 


 

Eva Longoria:
Kırmızı halının altın renkli kadınlarından biri de Eva Longaria oldu. Festivalin 3.gününde Christina Ottaviano imzalı altın renkli pullarla işlenmiş kostümüyle oldukça hoş görünüyor. Eva, mücevher olarak da De Grisogono top şekilli uzun küpeleri tercih ediyor.

 

 

 


 

Diana Penty:
Hintli güzel Diana, bol fırfırlı kostüm seçen davetlilerden biriydi. Giydiği kostümün Türk tasarımcı Nedret Taciroğlu’a ait olduğunu biliyor muydunuz? Muhteşem bir kostüm. Görüntüsünü De Grisogono küpeleriyle ve yüzüğüyle tamamlayan güzel oyuncu klasik Avrupa saray kadınlarını andırıyordu.

 

 

 


 

Cindy Bruna:
Ünlü model smokin detaylı kostüm giyinenlerden. Teniyle kontrast oluşturan beyaz ve arkası kuyruklu kostümüyle müthiş görünüyor. Balmain ‘in iddialı couture kostümü bizden de tam not alıyor. Gelelim esas detaya. Ünlü model De Grisogono imzalı yakut ve pırlantalı kolyesiyle şıklığını tamamlıyor. Yine bir De Grisogono farkı!

 

 

 


 

Elsa Hosk:
Victoria Secret mankenlerinden Hosk, kırmızı halının en şık kadınlarından biri. Etro’nun açık renkli uzun kostümüyle örgü detaylı saç tarzıyla modern çağın Truvalı Helen’i gibi. Ünlü model duru güzelliğiyle iddiasını ortaya koyuyor. Kahve pırlantalı sallantılı küpeleri ve bilekliğiyle De Grisogono sayesinde şıklığını tamamlıyor.

 

 

 


 

Alina Baikova:
Giydiği Zuhair Murad imzalı kostümüyle gökyüzünü andırıyor dersek abartmış olmayız. Ünlü model mavinin tonlarından oluşan fırfır detaylı omuz dekolteli kıyafetiyle farklı’lar arasına girdi. Güzelliğini De Grisogono pırlantalı bileklik küpe ve yüzükle tamamlıyor.

 

 

 

**

İletişim:
avesta.asiva (instagram)
Jaquetdrozfanpage (instagram)