Louis Vuitton markasını bilmeyen var mı?
Yaptığı sergiler ve organizasyonlarının ne kadar dikkat çektiği hakkında bilgisi olmayan..?
Bunlara bir yenisini ekledi.
Rengarenk bir sergi ve değişik ürünleri yer alıyor.

Louis Vuitton, konuklarını Maison’un 160 yıllık yaratıcı değişim tarihi boyunca eşsiz bir yolculuğa çıkaran yeni sergiyi tanıtıyor. Maison’un sanatsal işbirliklerinin tarihi hakkında etkileyici ve yeni bir sergi olan Louis Vuitton X, aynı zamanda yeni Artycapucines Koleksiyonuna ithaf edilmiştir.
Sergi, Beverly Hills California’daki ikonik 468 North Rodeo Drive binasında 28 Haziran – 15 Eylül 2019 tarihleri ​​arasında halka açıktır.

 

 

Louis Vuitton X, Beverly Hills, Kaliforniya’daki ikonik 468 North Rodeo Drive binasının iki katına yayılmıştır. Sergi, Maison’un öncü yolculuğunu izlemek için Louis Vuitton’un arşivlerinden ve senografisinden 180’den fazla ürün yer alıyor.

 

 

 

Louis Vuitton’un torunu Gaston-Louis, ünlü sanatçılar ve Karl Lagerfeld, Rei Kawakubo gibi tasarımcılar tarafından yeniden tasarlanan ikonik Monogram çantaları ve tasarlanan dikkat çekici bir yirminci yüzyılın özel siparişlerini sergiliyor. Ayrıca, güzel art deco parfüm şişeleri ve vitrin koleksiyonu da yer alıyor. Cindy Sherman ve Frank Gehry ve Yayoi Kusama, Richard Prince ve Zaha Hadid gibi sanatçıların orijinal işbirliği ile ortaya fotoğraflarda yer alan mağaza/sergi çıktı.

 

 

Serginin açılış töreninde Louis Vuitton, çok sayıda müşterilerini daha doğrusu “fun” larını ağırladı. Alicia Vikander, Miranda Kerr, Jaden Smith, Orlando Bloom, Riley Keough, Millie Bobby Brown, Jennifer Connelly, Nina Dobrev, Laura Harrier, Hailee Steinfeld, Emma Chamberlain ve Dolan ikizleri, yeni sergiyi kutlamak için dünyanın her yerinden gelenler oldu.
Louis Vuitton’un geçmiş ile gelecek arasındaki devam eden diyaloğu, miras ve modernitesi, savoir-faire ve yenilik arasındaki bağı keşfedilmeye başlandı…