Los Angeles Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıtılan yeni V8 motorlu Lexus LC 500 Cabrio, bu yaz satışa sunulacak.
Arizona’daki Barrett-Jackson müzayedesinde hali hazırda bulunan LC Cabrio’ya teklif verme şansı var. Açık artırma yapılacak.. Ve, gelirler iki hayır kurumu arasında eşit olarak paylaştırılacak.

 

Açık artırmayı kazanan, LC Convertible’ın çerçeveli bir taslağını, üretim hattı fotoğrafları içeren bir portföyü ve araç şef mühendisleri tarafından imzalanan birebir sertifikayı ve aracın üretildiği Motomachi fabrikasının genel müdüründen alacak.

 

 

LC 500 Convertibles, 471 beygir gücü ve 398 lb-ft tork sağlayan doğal emişli bir V8 motorla güçlendirilmiştir. LC 500 Cabrio açık artırma aracının Araç Kimlik Numarası (VIN) 100001’in son altı basamağını içerecek. Inspiration Serisine dayanarak Yapısal Mavi dış cephe boyası ve zarif beyaz yarı anilin deri iç mekanı olacak.

 

 

Parlak siyah desenli özel 21 inç Sıvı Grafit renkli dövme alaşım jantların arkasına sıkışmış benzersiz mavi fren kaliperleri içerecektir. Far garnitürleri, yan giriş garnitürleri, yan aynalar ve arka lambalar Liquid Platinum renkli vurgularla dekore edilmiştir. Her bir kapının içinde, müzayede aracı şu notla karbon fiber itişme plakaları ile donatılacak.