Başarılı 48 metrelik Baglietto T-Line’ın ilk gövdesi olan Baglietto Andiamo, Cannes Uluslararası Tekne ve Yat Fuarı’nda satışa sunulacak. Monaco’daki basın toplantısında, tanıtımı yapılacak.

Baglietto Andiamo, hem dış hem de iç mekanlarını yaratan “Francesco Paszkowski Design” tarafından tasarlandı. Sonuncusu ise, mimar Margherita Casprini ile birlikte oluşturuldu. Donanma mimarisi, Baglietto teknik departmanından geliyor.

Baglietto, yatların geleneksel şık özellikleri ile yenilikçi unsurlar bir arada barındırıyor. Yat 340m² lüks alana sahip. Özel olarak tasarlanmış altı kabinli bir düzen, özellikle aile ve arkadaşlarla uzun yolculuklar için mükemmel bir gemi olmasını sağlıyor. Geniş dış alanlar açık havada yaşama adanmıştır.

 

 

Baglietto Andiamo’nun iç mekanlarında, zarif ve oniks ve lake abanoz gibi değerli malzemeler kullanıyor. Salonun duvarlarındaki koyu renkli ağaç, parlak zeminin oniks ve beyaz halı ile lake duvardaki sıcak ve büyüleyici etkileri sayesinde etkisini gösteriyor.
Ana salonda açılır TV’li bir dolap ve yanlarında kanepeli güzel bir dinlenme alanı ve 12 kişilik bir yemek alanı bulunmaktadır. Arkadan aydınlatmalı bir oniks duvar bu odadaki ışığı arttırır. Baglietto Andiamo’da bulunan tüm mobilyalar özel olarak tasarlanmış olup özel olarak üretilmiştir.

Ana güverte üzerinde yer alan tam kirişli ana yatak odasında bir giyinme odası ve duş ve buhar odası bulunan iki ayrı banyo bulunmaktadır. Tüm yatın kilit unsurlarından biri olan çelik ve deriden yapılmış resmi bir döner merdiven, üç katlıyı birbirine bağlar.

 

 

Alt güverte tamamen misafirlere adanmıştır. Ve Andiamo’yu kiralama için mükemmel bir yat yapan özel beş kabinli bir düzen sunmaktadır. İki adet VIP kabin, bir adet misafir kabini ve her birinde ebeveyn banyolu iki adet ikiz kabin bulunmaktadır. Garajın arkasındaki plaj platformu, şezlong, bar ve duşla donatılmış ana güverteye erişim sağlar.

Üst güverte sinema odası ile gökyüzü salonu içerir. Aynı güvertede bulunan pruvada, telemar tarafından sağlanan bir I-köprü sistemine sahip olan tekerlek yuvası bulunmaktadır. Yanında, Kaptan’ın kabini ve radyo odası var. Güvertenin kıç tarafı dışında 12 misafir için başka bir geniş masa var.

Güneşlenme terası tamamen özel toplantılara ve açık hava etkinliklerine ayrılmıştır. Kıçta 140 metrekarelik alan, şelale ve bronzlaşma yataklarının yanı sıra roll-bar, öğle yemeği alanı tarafından sağlanan güzel gölgelerin bulunduğu sonsuzluk havuzunu sunmaktadır.