Aston Martin, ultra-exclusive ve sınırlı sayıda dalgıç sualtı projesi olan Project Neptune’u yaratmak için Triton Submarines LLC ile işbirliği yapıyor. Bu proje sayesinde, her iki marka da yeni nesil yat sahiplerini derin okyanusla tanıtmaya hazır.
Süperyat deneyimini büyük ölçüde geliştireceği planlanıyor.

Vero Beach, Florida’daki Triton Submarines LLC, dünyadaki en deneyimli sivil denizaltı ve dalgıç üreticisidir. Konseptten üretime kadar, Triton denizaltıları çekirdeğinde emniyetle tasarlanmış ve her biri en titiz standartlara göre test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Triton’un sezgisel ve verimli tasarımları müşterilere rakipsiz satış sonrası hizmetler, operasyonel eğitim ve teknik destek sağlayarak operasyonel ve performans için endüstri ölçütlerini belirledi.

Proje Neptün Aston Martin’in tasarımı, malzemeleri ve işçiliği ile Triton’un dalış ve operasyonel uzmanlığına işaret eder. Aston Martin Danışmanlık’ın izlediği ortaklık, benzersiz bir konsept oluşturdu.
Proje Neptune, Aston Martin’in aşamalı tasarımının yeni bir yinelemesinin keşfedilmesidir.

 

 

Aston Martin Genel Müdür Yardımcısı ve İnovasyon Sorumlusu Marek Reichman ve ekibi, Triton’un kompakt LP platformunu değiştirdi ve doğal olarak güzel oranlara sahip bir araç yarattı.
Reichman, ‘Neptün Projesi şık, zarif dış görünümü ile tanımlandı’ diyen Aston Martin Valkyrie hypercar projesi gibi otomobillerimizi şekillendiren tasarım, mühendislik ve güzellik için aynı özveriyi ifade eden şekil ve oranlar kullandık.

Aston Martin Consulting, Aston Martin’in temel özelliklerinden ödün vermeksizin markaların özünü heyecan verici yeni projelere dönüştüren endüstrileri seçmek için tasarım, mühendislik ve üretim hizmetleri sunmaktadır.
Aston Martin Consulting, Aston Martin’in tasarım ve mühendislik takımlarının olağanüstü becerilerini üzerine çekerek, otomotiv sektörünün ötesine geçen, ancak yine yenilik, güzellik ve işçilik sevgisini sergileyen güvenilir ortaklıklar yaratıyor.