Son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan marka birlikteliği çalışmalarına bir örnek daha..

Biri başka diğeri başka sektörlerden. Ama iksi de prestijli markalardan.

Gelecekte bu ikili markaların birlikteliklerine üçüncüler de katılacak. Buradan yazıyorum, demedi demeyin…

Aston Martin DBS Superleggera, ikonik lüks marka House of Bijan tarafından sipariş edildi. Ağustos ayında Monterey Otomobil Haftası’nda da tanıtıldı. Özel sipariş Bijan Sürümü DBS Superleggera, lüks markanın ısmarlama kişiselleştirme servisi ile inşa edildi..

 

 

Aston Martin’in özel üretimi olan DBS Superleggera, çok sayıda çarpıcı ayrıntıya sahiptir. “Bijan Yellow” dış cephe boyası, kaporta boyasının içine gömülmüş ince bir desenli desen içerir.

Bijan’ın imzalı yumuşak timsah derilerinde iç detaylar tamamlanır. Baş harfler kaplamaya göre kişiselleştirilebilir ve Bijan amblemi bir çok yerde görülür.

 

 

Yeni Bijan DBS Superleggera’yı oluşturmak için Aston Martin Lagonda ile birlikte çalıştığımız için çok mutluyuz ve onur duyuyoruz. Bu özel yapım, Bijan olan herşeyi kusursuz biçimde somutlaştırıyor. Detaylara, sofistike olmaya ve elbette zamansız şıklığa son derece dikkat ediyor. Her Bijan modeli, DBS Superleggera gerçekten sürülebilir bir sanat eseri ve koleksiyonerlerin hayali.
– Nicolas Bijan –

 

 

Yeni yapım, hem Coupe hem de Volante şartnamelerinde Aston Martin yetkili satıcıları aracılığıyla ve ayrıca doğrudan Bijan Evi’nden temin edilebilecek.