Porsche Design, bir kez daha Huawei ile bir araya gelerek, Porsche Design’un estetik zanaatını Huawei’nin mobil mühendislik uzmanlığı ile birleştiren ve beklenen Porsche Design HUAWEI Mate 10’u tanıttı.
Telefonun ön ve arka kapak tasarımı tamamen cam kaplı ve lüks ve özel “Elmas Siyah” renkte geliyor. Aygıt ayrıca özel olarak Porsche Design tarafından geliştirilen ve iki farklı versiyonda bulunan bir kullanıcı arabirimi sunuyor.

Dahili özel yapay zeka (AI) işlemci ve makine öğrenimi ile Porsche Design HUAWEI Mate 10 akıllı bir cihazdır. Sadece hızlı değil, aynı zamanda gerçek dünyadaki durumlara tepki veriyor ve kullanıcıdan öğreniyor.

 

Örneğin, en iyi lensleri, kendi ayarlarını, akıllı geribildirimlerini ve AI özellikli fotoğraf uygulamalarını içeren bir kamera ve her düzeydeki kullanıcılara eşsiz fotoğraf çekimi sağlayan bir PRO modu var.
AI teknolojisi, düşük sesli aramaları artıracak ve artıracak, oysa gürültülü çağrılar AI gelişmiş çevre gürültüsü iptali ile yüksek kaliteli konuşmalara dönüştürülür.

6GB RAM ve 256GB birleşimi, Huawei’nin mevcut ürün yelpazesinde en gelişmiş cihaz haline getiriyor. HUAWEI Mate 10 Serisi’nin en büyük bellek korteksine sahiptir ve çok sayıda fotoğraf, video ve belge saklamak için idealdir. Porsche Design HUAWEI Mate 10, 4000mAh pil ve kullanıcı davranışından öğrenen ve akıllıca kaynakları ayıran, güç israfını önlemek ve pil ömrünü en üst düzeye çıkaran akıllı pil yönetim sistemi ile donatılmıştır.