1968’de Porsche, 911 Soft-Windows Targa’nın 268 örneğini oluşturdu. Porsche’nin en seksi sürüşlerinden biri olup, tam bir açık hava 911 sürüş deneyimine sahip arzulanan bir vücut stiline sahiptir.
Porsche, SC Cabriolet’in 83’te gelinceye kadar böyle bir şey yapmadı.

 

1968 Porsche 911 blog yazıları

 

1968’de ne yazık ki SWB beden tarzının son yılı olarak görev yaptı. Birçok Porsche koleksiyoncusu bu şekli tercih ediyor. Özellikle orijinal Porsche 911 tasarımının güzelliğini takdir edenler. Porsche COA’sının bir kopyasıyla birlikte gelen son derece nadir bir eşleşme sayıları örneği vardır.

 

1968 Porsche 911 blog haberleri

 

RM Sotheby’s “orijinal olduğuna inanılıyor” diyor.
Yine de, orijinal iç kısmı korunmuş halde gelmiş. Bu, el değmemiş fabrika siyah deri koltuklar, kapı panelleri, kol dayama yerleri, kısa çizgiler, paspaslar ve çoğunlukla orijinal halılar anlamına gelir.
Ayrıca nadir bir arka koltuk silme bölmesi, bir Blaupunkt radyo, direksiyon simidi, döşeme ve aksesuarları da bulacaksınız. Cabrio arka cam ve Targa üstü de orijinaldir. Bu arada tonneau botu tamamen yeni.

 

1968 Porsche 911 bilgiler

 

Araba tamamen sökülmesini tamamladı ve bu arada son zamanlarda yeniden boyandı. Yeniden inşa edilmiş motoru dikkat çekiyor.
Dünyadaki tüm Porsche 911’leri görmüş gibiyseniz.. Bunun olabildiğince nadir bir parça olduğunu da bilirsiniz…