1016 Industries, ünlü sokak sanatçısı Alec Monopoly ile ortaklık yaparak McLaren 720S sprey boyalı ve bir kerelik olmak üzere tasarım oluşturdu.
Şirketin tamamen yeni bir karbon fiber kompoziti yaratmaya öncülük ettiği özel bir süreçle, Monopoly tarafından özel olarak hizmete giren ve Miami’de sergilenen birkaç sanat otomobilinden biri olarak tanıtıldı.

 

 

Alec Monopoly’nin sanat eserleri, Monopoly man ve Richie Rich gibi popüler kültürel olaylara ve benzersiz McLaren 720S özel sanat eserinin bir parçası olarak her iki karakteri de spor yapıyor. Şirketin karbon fiber gövdesinde yer alan White McLaren, sanatçı için mükemmel bir tuval görevi gördü.

 

 

Sprey boyalı McLaren 720S, canlı renklere sahip ve para işaretlerinin ortasında süper otomobilin sol kapısında para çantaları tutan bıyıklı, üst düzey bir adamla süslenmiştir. Richie Rich, McLaren’in sağ arkasını, Monopoly’nin arabadan damlayan “Alec” imzasını işaret ederek süsledi. “Alec” imzası, McLaren 720’leri şık dış cephede uçan dolar faturaları arttıkça belirgin bir şekilde ele alıyor.

 

 

Monopoly McLaren, 1016 Industries’in tescilli sıkıştırma işlemini kullanarak özel olarak tasarlanmış.. Tüm karbon fiber, ilk olarak egzotik süper otomobil konsept araçlarında keşfedilen yenilikçi, endüstri lideri bir sistem kullanır.

 

 

1016 Industries carbon, çoğu geleneksel karbon fiberden daha güçlü ve daha hafif olan özel olarak tasarlanmış bir kompozittir.

Tüm karbon fiber çalışmaları 1016 Industries tarafından başarıyla tamamlandıktan sonra, Monopoly supercar’ı Miami’nin sokaklarında imza sanatsal tarzı ile süsledi.